Запорізька баскетбольна команда провела три гри на своєму полі

БК «Запоріжжя» посідає третє місце у передсезонному домашньому турнірі. В оновленому палаці спорту «Юність» наші хлопці на меморіалі імені В’ячеслава Гаврілова зіграли три поєдинки із БК Динамо-Одеса та двома новачками Супергіги — Харківськими соколами та Прометеєм із Камянського. Зі стартові хвилини першого поєдинку проти харків’ян запоріжці відразу ринулися в атаку. На трюльник Бояркіна господарі відповіли енд-уаном Столлворта та дальнім пострілом Тітова. Завдяки кращому відсотку влучань оновлений колектив Валерія Плеханова на 23 пункти переважав доробок гостей після трьох ігрових відрізків. Запоріжжя у звичній манері демонструє швидкий перехід з оборони в атаку. 91-76 — стартова перемога наших хлопців. У ще одному поєдинку першого ігрового дня Одеса не мала проблем із Прометеєм — 76-62. Двобій лідерів — Запоріжжя та Одеси — у другий день меморіалу імені Гаврілова довів — наших хлопців не взяти на абордаж. Моряки трималися на плаву до середини першої чверті, після чого Міхєєв, Рендольф та Столлворт оформлюють двозначну перевагу господарів — 22:11.

У другій чверті одесити декілька хвилин поспіль не могли набрати очок, чим скористалися форвард Запоріжжя Шевченка та розігруючий Столлворт — плюс девятнацять після першої половини гри — 48:29. Далі господарі продовжили домінувати, переважаючи суперника на щиті. Бігмени Запоріжжя порадували місцевих вболівальників пятьма блокшотами за підсумком третьої чверті. Довести справу до перемоги залишалося справою техніки і наші хлопці здобули другу поспіль перемогу на турнірі, стали одноосібними лідерами — 85:69. Прометей у іншому поєдинку реабілітується перед власними фанами, перемагаючи Харків — 82:76

Заключний день передсезонного турніру показавши — Прометей у вогні. Щоб забрати трофей, гості малі перемагати суперника з різницею у 15 . У колись рідному місті Кулпеппер відкриває рахунок дальнім пострілом. Суперники демонстрували високі швидкості та обмінювалися блискавичними атаками. Кращий відсоток влучань здалеку — чотири із восьми — дозволив Прометеєві закрити першу чверть із позитивним балансом — 28:24. Потім не на жарт розігралися снайпери гостей — Лукашов, Трент та Сидоров, довівши перевагу новачків Суперліги до 20-ти балів. Парочка Трент-Конате збільшує відрив баскетболістів із Камянського до тридцяти пунктів. Запоріжці відповідають щільним пресингом, вдаліше грають на щитах та скорочують відставання до вісімнадцяти очок перед останньою десятихвилинкою зустрічі. Альо контраргумент у вигляді Ренді Кулпеппера, який набравши 29 балів у грі, перекреслив усі плани запоріжців здійснити камбек. 112-89 — перемога Прометеєві.

18.09.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»