Запорізька баскетбольна команда поступається супернику на останніх секундах зустрічі

Над принципова дуель не принесла бажаного результату. БК «Запоріжжя» поступається на останніх секундах зустрічі із МБК «Миколаїв». Стартовий спурт від гравця гостей Попова і 5:1 – ривок опонентів наших хлопців. Альо опція снайпера від запорожця Мироненка та видовищна гра у фарбі від Джервона Пресслі – і вже господарі відповідають своїм ривком плюс вісім. У першій половині поєдинку феєрив саме Андрій Мироненко – його чотири вдалі спроби з-за дуги забезпечили мінімальну перевагу перед третьоє десятихвилинкою – 42:41. У складі Миколаєва вирізнявся перший номер Омоера, який асистував партнерам, забивав у проходах та забивав зверху.

Третя чверть – рівна гра, шальки терезів неодноразово схилялися у бік шкірного із суперників. Нігерієць Омоера продовжував збирати балі, намагання наздогнати його від запорожця Кондракова майже досягли мети, який за 10-хвилинний проміжок часу заробив 10 балів. Перед заключною десятихвилинкою – плюс три для гостей – 66:63. Переслідування миколаївців та встановлення паритету на табло забезпечив все тієї ж Кондраков, реалізувавши трюльник. Але наші хлопці не зупинили найнестримнішого гравця гостей – Омоера проривається під кільце і заробляє надважливі два балі. Запоріжця вдалося лише скоротити різницю, адже для тактики фолів забракувало годині – поразка 82:84.

27.12 2018 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»