Запорізька баскетбольна команда перемогла суперника

У зустрічі чинних чемпіонів та одного із головних претендентів на трофей Суперліги переможець регулярного чемпіонату БК «Запоріжжя» здолав опір суперника. Розпочали жваво – перша скрипка атаки господарів Майкл Холтон зловив кураж та реалізував 4 із 5-ти трюльників, Пресслі підчищав під щитом та атакував без промахів. Альо гарна ротація черкащан дозволила після ушкодження запоріжця Хілла зіграти жорсткіше й виграти першу чверть – 27:25. А далі за справу взявся нестримний Малік Трент – кінжальні проходь, ефектні слем-данки, видовищні та ефективні кидки БК «Запоріжжя» нівелює намагання суперників, відправляючи зухвалих чемпіонів у нокдаун – 31:11.

У третій чверті не здавався лише захисник гостей Брендон Янг, ведучи партнерів уперед. Його 14 очок за десятихвилинку підбадьорили одноклубників. Наші хлопці підпустили опонентів на відстань дванадцяти очок, але Малік Трент і компанія перекреслили перспективу драматичного сценарію – 105:87 – перша гар чверть фіналу в активі запорізького клубу. Цієї п’ятому п’ятниці на майданчику черкащан наші хлопці боротимуться за перемогу , яка дозволить стати учасником півфінальої серії

29.03.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»