Запорізька баскетбольна команда не зуміла вдома переграти суперника

«Козачка КПУ», не зуміла вдома переграти Вінницьких «Блискавок». Втім, варто зазначити, що саме запоріжанки нікого першу заявку щодо перемоги. Завдяки результативним діям Яні Стрілько та Ольги Черненко, господарки майданчику виграли першу чверть – 21:16. Натомість, після перерви, влучність підопічних Вікторії Большакової, занадто знизилася. За другу чверть «Козачка КПУ» зуміла набрати лише 9 очок. Початок другої половини гри ознаменувався зростанням переваги гостей. Перед заключною чвертю, «Блискавки» переважали наших дівчат вже на 12 очок. І хоча, запоріжанки намагалися хоч якось скоротити відставання – це їм виявилося не під силу. «Козачка КПУ» зазнала першої поразки в домашніх стінах 50:72. Наступний матч підопічні Вікторії Большакової проведуть проти «Динамо-НПУ» у Києві, 1 лютого.

31.01.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»