Юні запорізькі спортсмени вибороли трофей на чемпіонаті з футболу

Фінальна частина чемпіонату ДЮФЛУ проходила у Чернівцях, де відбувався міні-турнір кращих команд першої ліги. «Золоті» нагороди розігрували хлопці вікової категорії Ю-17. Випускники СДЮШОР «Металург» у півфіналі зустрілися із СДЮШОР «Миколаїв».

Гол на 44 хвилині матчу забив Іван Лещенко. Втім, по перерві, суперникам вдалося відквитати один м’яч і зрівняти рахунок. Частка переможця вирішилася у післяматчевих пенальті, де наші футболісти завдали поразки одноліткам з Миколаєва – 4:3. У «золотому» фіналі, СДЮШОР «Металург» грав проти МФА з Мукачева. Запоріжці обіграли суперників 2:1, тим самим вигравши заповітний трофей.

26.06.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»