Юні спортсмени Запорізької області показали чудовий результат на змаганнях з тайландського боксу

У Скадовську добігли кінця міжнародні змагання Кубок «Чорного моря». Збірна команда Запорізької області з тайландського боксу Муай-Тай, показала відмінний результат, завоювавши 11 золотих, 3 срібних та 2 бронзові медалі. Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали Марк Єрьоменко, Рустам Філенко, Михайло Карасьов та Анастасія Троценко. На другу сходинку в єдесталу піднялися Марк Жовтобрюх, Микита Макаренка та Максим Бакіров.

27.08.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»