Впевнено та результативно, запоріжці перемагають вже в третьому матчі поспіль

У третьому турі аматорського чемпіонату ФК «МОТОР» на своєму полі приймав дебютанта цьогорічного розіграшу – команду з красномовною назвою «Легіонер» з Дніпра. Не одинарні, технічні та досить емоційні – все це можна було побачити неозброєним оком. Активні дії запоріжців принесли свої результати. Генрі забивши швидкий гол, отримавши м’яч після флангової передачі. До слова, футболіст наразі потіснив лідерів атакувальної ланки «МОТОРу». Микита Молодожон тільки повертається у гру після надскладної травми. А Денис Бурсак залишив команду на правах вільного агента. Другий гол у команді Анатолія Чанцева забивши Віктор Довбиш. Атакувальний півзахисник на величезній швидкості увірвався до штрафної і не залишив шансів воротарю «Легіонера». Хоча захисні редути давали збій у діях гостей, в індивідуальній майстерності дніпрянам не було рівних. Однак, довести до ладу комбінації у них ніяк не виходило, тож «сухі» 2:0 на користь моторівців так і залишилися до перерви.

Другий тайм не приніс несподіванки. «МОТОР» не грав за результатом, а невпинно намагався збільшити рахунок. Купа нереалізованих моментів малі запалити на табло стадіону «Стріла» розгром, та все ж ніяк не вистачало майстерності підопічним Анатолія Чанцева у завершальній фазі атак. Втім, «МОТОР» своєї нагоди не змарнував. На 61 хвилині гри, Генрі разом із Олександром Круком розіграли як по нотах – останньому залишалося лише замкнути передачу -3:0. Наступний свій поєдинок команда Анатолія Чанцева знову проведе вдома, на стадіоні «Стріла» проти маріупольського «Яруда». Матч відбудеться у неділю, 25 серпня.

20.08.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»