Головні новини

В Антимонопольному комітеті назвали необґрунтованим підвищення цін на проїзд у харківському метро

У харківському обласному відділенні Антимонопольного комітету України заявили про необґрунтованість нового тарифу на послуги з перевезення пасажирів у метро Харкова.

У комітеті відзначили, що в калькуляції включені витрати, які не пов’язані з наданням послуг з перевезення пасажирів і суперечать порядку формування тарифів на послуги метрополітену, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку України, – передає HB.

У відділенні АМК в Харківській області заявили, що інформацію за підсумками перевірки економічного обґрунтування тарифу на проїзд у підземці Харкова направили в прокуратуру Харківської області.

Зазначимо, що проїзд в громадському транспорті Харкова був підвищений з 6 лютого. Мер Харкова Геннадій Кернес під час сесії міськради назвав активістів, незадоволених підвищенням тарифів на проїзд у громадському транспорті, «буйно-галасливими дебілами».

«>

27.02.2019
21:05
Источник

Click to comment

0 Comments

  1. Мария

    Окт 16, 2014 at 22:09

    Як на мене, то дуже добре що Ладика є лідером, я б дуже була рада, якщо б і на виборах він виграв. Він себе показав як гарна людина, яка думає не тільки про себе, але і за людей. Він допомагає військовослужбовцям, піклуется про розвиток сіл, та багато іншого. Тому я вважаю що ніякий там Сугоняко не повинен його обігнати.

    • вільна Україна

      Окт 16, 2014 at 22:45

      Я з вами згоден! Тільки Ладика піклується про людей, а не про те в кого найбільший рейтинг у цих виборах! Сугоняко завжди його намагається спровокувати або дискредитувати, його чорними піар ходами, але Ладика навіть не заважає на це уваги, за це я його поважаю

      • Мария

        Окт 16, 2014 at 23:22

        Про це я також чула, я вважаю що це дуже низько. А ще, Сугоняко не тільки робить чорний піар, але ще й підкупає своїх виборців шоколадом. Дуже не гарно з його боку, це вже не чесні вибори як на мене

        • вільна Україна

          Окт 16, 2014 at 23:38

          Ні, це називается, як вмію так и дію…тобото він застосовує геть усе, від подкупу до чорного піару, він навіть зробив фальсіфіковані листівки у яких наговорюють на Ладику, що він наживается на смертях військових

          • Мария

            Окт 16, 2014 at 23:49

            Ото ж. До речі такого фарсу як у Сугоняко, я у Ладики не бачила. Він своїми діями завойовує прихильність виборців. Більше б таких як він політиків до ради, і країна стала б на ноги ))

          • вільна Україна

            Окт 16, 2014 at 23:51

            Так мені Ладика також дуже подобаеться, особливо його допомога військовим, він то теплою одежою їм допомогає, то кошти збирає на бронежилети для них …. це дуже гарні и щирі вчинки

  2. Я теж маю, що сказати

    Окт 16, 2014 at 23:55

    Якщо б Ладика був бі якимось поганим чоловіком, то в нього не було б такого рейтингу. За поганих людей ніхто не голосує, зараз не такі часи коли людям байдуже на країну, зараз мі всі як ніколи разом і боримося за нашу владу та життя у нашій країнї, і Ладика дойтона люди представляти нас у ВР

    • Євгеній

      Окт 17, 2014 at 00:02

      Як я вас розумію:) Дійсно, я знаю багато людей, які будут голосувати за нього. І це мабуть не просто так. Коли питаю а чому не Сугоняко? Мені відповідають, а що він зробив? Які справи він виконав? Що він зробив для людей? Нічого, крім того щоб набити свої кармани. Відповідь дає зрозуміти, що за таку людину ніхто не буде голосувати. Тому я віддам свій голос за ректора СНАУ Ладику. Він гідна людина!

      • Я теж маю, що сказати

        Окт 17, 2014 at 00:07

        Я про це і кажу, что розрив більш ніж 4 % не з неба взята, люди розуміють, чого вони прагнуть та хто є дійсна гідна людина для голосування и волевиявлення народу! Ладика мій голос за тебе, я вірю в тебещо ті гідна то достойна людина

        • Євгеній

          Окт 17, 2014 at 00:12

          Угу, щоб так було і на виборах ) Бо соціальне опитування це річь хороша, але щоб не було такого, що лідером буде Ладика, а потім різко стане Сугоняко. Щоб він не купив нікого і не зробив фальшиві результати. Ось чого потрібно боятися. Але я вірю, що Ладика все ж таки виграє.