У Запоріжжі завершився турнір з гандболу

У фінальному матчі в рамках міжнародного турніру «Бєлікова — Соболевського», ГК «МОТОР-2 ЗНТУ-ЗАБ» не зумів обіграти дебютанта змагань – ізраїльський «Хапоель». Гості стали міцним горішком для наших хлопців, що було помітно вже зі стартовим свистком. Команди йшли практично впритул, раз по раз виходячи вперед. І лише в середині першої 15-хвилинки, ізраїльтянам вдалося відірватися від ЗАСівців на декілька м’яка ячів і піти на перерву за переваги в 3 м ячі – 11:14.

З початком іншого тайму, надія запоріжців скоротити розрив у рахунку та вийти вперед, розвіялась практично на перших хвилинах іншого тайму. Низка помилок у захисті та нереалізовані кидки у нападі, значно полегшили роботу «Хапоелю». Буквально за сім хвилин гри, гості відзначилися у воротах запоріжців шістьма голами. У тієї годину, як підопічні Сергія Серенка жодного разу. Пристрасті на полі загострювалися – гра стала більш жорсткою і у гостей почати здавати нерві (00170). Скоротити відстань хоча і вдалося, втім +5 на користь «Хапоелю» так і залишилися аж до фінальної сирени. Бронзовими призерами турніру стала команда «Гомеля».

23.08.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»