У Запоріжжі завершився дитячий турнір з міні футболу

Три дні поспіль на футбольних полях дитячо-юнацької спортивної школи «Металург» в рамках турніру за нагороди боролися спортсмени дві тисячі одинадцятого року народження та молодше. Ці юні футболісти лише роблять перші кроки, тому наразі головне достатня кількість змагального досвіду.

У фіналі зустрілися господарі поля – футболісти першої команди Металурга дві тисячі одинадцять. Сперечалися за золото і з ще одним запорізьким колективом – Динамо. Обом командам довелося пройти досить складну турнірну дистанцію, втім здаватися за крок до омріяного кубку ніхто не збирався. Втім хто таки стане переможцем вирішив саме перший тайм. Гравці «Металурга» досить швидко відкрили рахунок. А згодом ще два влучні удари нікого рахунок недосяжним для суперника. Динамівці опиралися до останнього, але зламати хід подій не змогли. За підсумками турніру весь п’ятому єдестал пошани виявився зайнятим запорізькими колективами. Володарем першого кубка Запоріжсталі стала перша команда Металурга. На іншому місці фінішувало Динамо.

23.08.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»