У Запоріжжі завершився чемпіонат з волейболу

У Запоріжжі завершився чемпіонат «EEVZA» з волейболу, в якому взяла учать жіноча збірна команда Ю-16. У перший ігровий день, українки святкували дві «сухі» перемоги проти Азербайджану та Естонії. Втім, збірна Польщі завдала синьо-жовтим першу поразку в турнірі. Якщо у стартові двох сетах, полячки без проблем обіграли наших дівчат – 16:25 та 21:25, то у третьому українки несподівано не тільки лідирували по ходу гри, але й завершили цей період на свою користь 25:18. Хоча кожна команда вирішувала, безперечно, різні завдання, у наступному сеті боротьба точилася за кожен м’яч. Втім, за рахунку 23:23, українська збірна дозволяє суперникам забити двічі. Тім самим, втрачаючи шанс на тайм-брейк.

У заключній грі турніру, збірна Білорусі обіграла збірну Польщі і таким чином забезпечила собі «золоті» медалі. Українська команда у підсумку стала другою. Польки вибороли бронзові нагороди.

29.11.2018 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»