У Запоріжжі визначили переможців чемпіонату патрульної поліції

У Запоріжжі визначили переможців першого Чемпіонату патрульної поліції зі стронгмену, який відбувся на острові Хортиця. За першість боролися 27 команд. Головним суддею змагань став володар титулу «Найсильніша людина світу» Василь Вірастюк. Отож аби отримати заповідну медаль та звання найсильнішого учасникам треба було виконати п’ять вправ — естафета, в якій потрібно переносити вагу на швидкість, вправі «Лог-ліфт», де потрібно піднімати колоду вагою 80 кілограмів, вправі «Прогулянка фермера», представляла собою дві залізні валізи в руках, вага кожного по 100 кілограмів з якими необхідно було пройти відповідну дистанцію та кантування автомобільної покришки в поєднані з вправою бурпі. Всі вправи були командними і припускали виступ двох атлетів відразу або послідовне виступ кожного з учасників.

За підсумками набраних балів після чотирьох вправ, залишилося лише 10 команд, які показали найкращий результат, і продовжили змагатися — піднімали платформу з поліцейським автомобілем. У цьому виді програми на руки кожного зі спортсменів припадало близько 300 кілограмів, і результати якого визначили переможців Чемпіонату патрульної поліції зі стронгмену. Тріумфальним був виступ команди патрульних з Дніпра, які зайняли перше місце і довели, що є найсильнішими патрульними поліцейськими. На іншому місці — команда Департаменту патрульної поліції, «бронзу» завоювала команда з Чернігова. Запорізька ж команда зупинилася на 8-му місці.

18.06.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»