У Запоріжжі відбувся яскравий футбольний матч

Віктор Скрипник зазнав першої поразки на посаді головного тренера «Зорі». У центральний матч 4 туру української Прем’єр Ліги, луганчани приймали на своєму полі принципового суперника за вихід у єврокубки. Після виснажливого поєдинку в Лізі Європи проти софійського «ЦСКА», господарі виглядали дещо втомлені. Навіть ротація у складі не принесла бажаного результату. З перших хвилин гри, луганчанам не потрібно було навіть атакувати — все за них робили гості. Олександрійці ледь самі собі не привезли гол. Тільки Артем Громов перехопивши м’яч не зумів точно віддати на Кочергіна. Перша половина зустрічі вийшла млява та лише подекуди нагадувала атакуючий футбол. Хоча «Зоря» і намагалася створити загрозу біля воріт Паньківа, втім у площину був нанесений лише 1 удар від Кабаєва. Підопічні Володимира Шарана є яталися ударом від Третьякова поруч зі штангою.

Другий тайм вийшов більш динамічним, зокрема через кількість голів, яких так не вистачало запорізькій публіці у першій 45-хвилинці. На 56-й хвилині Ковалець відкрив рахунок у грі. А почалося все з прориву Лучкевича по правому флангу і чудової передачі на Третьякова. Максиму не вдалося переграти воротаря, а від Ковалець свій шанс не прогавив – 0:1. Віктор Скрипник одразу провів ряд замін, аби підсилити напад. Було помітно, що втома футболістів давалася в знаки. Так і вийшло з пасом в нікуди від Юрченко на 75 хвилині. Ковалець знову скористався помилкою «Зорі» — змістився в центр та з гострого кута пробив по воротах – 0:2. Олександрійці Могли доводити рахунок до розгрому, втім все тієї ж ковалень не зміг замкнути передачу Сітало. Один м’яч все ж таки господарі відквитали. Ледньов ударом зі штрафного пробив у вільний кут – 1:2. По суті за увесь другий тайм, у «Зорі» моментів і не було. Натомість «Олександрія» грамотно скористалася своїми козирями. Наступний матч у рамках чемпіонату України, підопічні Віктора Скрипника проведуть на виїзді проти львівських «Карпат» 25 серпня.

20.08.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»