У Запоріжжі відбувся відбірковий матч чемпіонату по футболу

Зі стартовим свистком «Маріуполь» намагався створити щось схоже на атаку, втім нічим небезпечним для команди Віктора Скрипника це не обернулося. На цьому активні дії на половині поля луганчан з боку «азовців» закінчилися у першому таймі. Господарі поля «Славутич-Арени» постійно створювали моменти біля воріт гостей і грали за рахунок короткого та середнього пасу. По справжньому небезпечний момент вінік коли Худжамов перевів м’яч на кутовий після удару Кочергіна. Удар Іванісеня через себе після розіграшу кутового небезпечним назвати важко, а все тієї ж Кочергіна пробивав у нижній кут, але Худжамов був на висоті. Другий тайм розпочався з удару ЛЄднєва та прострілом в упор від Вернидуба. Втім, в обох випадках кіпер «азовців» зіграв бездоганно. Команда Віктора Скрипника чудово комбінувала, проводила якісні атаки, втім головним проблемою стала погана реалізація чі впевнена гра воротаря «Маріуполя». Гості ледь не використали свій єдиний шанс у матчі, але Михайличенко вчасно у підкаті фактично вибивши м’яч із-під ніг Корнієнка, який виходив на побачення із Шевченка.

Під кінець матчу «Маріуполь» ледь не вирвав перемогу. Після подачі кутового і відскоку з 15-ти метрів пробивши Мишнєв. У компенсований арбітром час Кирюханцев прорвався по своєму флангу і віддав пас під удар свіжому Топалову — Дмитро пробивши поруч зі штангою. У підсумку – «суха» нічия 0:0. «Зоря» ніяк не може виграти у «Маріуполя» вже в четвертому матчі поспіль.

24.09.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»