У Запоріжжі відбувся турнір з міні футболу

Як і для команди «Кузя», так і для СВ «ГДС» — ця зустріч мала більше формальному характері – футболісти у білій формі приміряли золоті медалі достроково, тож цілком насолоджуватися грою. Суперник, який залишився поза трійкою лідерів чемпіонату, грав скоріше задля престижу свого імені. Втім, це аж ніяк не позначилося на якості гри та щонайголовніше футбольного запалі.

Перший гол від Дмитра Харченка так і не знайшов відповіді з боку суперника. Втім, на подвоєння переваги Станіславом Моспаном, футболісти «ГДС» відгукнулися м’яка м’яча Євгена Василенка. Наприкінці першої 45-хвилинки, початок розгрому поклав Едуард Босенко, встановивши на табло 4:1.

Після перерви футболісти «Кузі» швидко організували п’ятий гол, який на своє прізвище записавши Антон Гай. У складі «ГДС» м’яч престижу забив Владислав Демін. Тож, за рахунку 5:2, гравці «Кузі» лише підтвердили своє реноме чемпіонів не залишивши шансів супернику. Окрім заповітного трофею, відзначили і одного з лідерів команди-чемпіона –Едуарда Босенка, який ставши кращим бомбардиром Прем’єр-ліги. Срібні медалі чемпіонату виборола команда «Колесо-центр», яка до слова на старті чемпіонату обіграла переможців цього сезону.

Третє місце зайняли футболісти «Нікми». А гравці «ГДС» розташувалися на четвертому місці, випередивши на одне очко команду «Бонус». Попереду на команди очікує чемпіонат області з пляжного футболу.

17.07.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»