У Запоріжжі відбувся футбольний матч міжнародного турніру

Європейська казка закінчилася для «Зорі». Підопічні Віктора Скрипника залишають Лігу Європи після матчу плей-офф проти «Еспаньола». У першій зустрічі каталонці впевнено обіграли луганчан за рахунку 3:1, тож вдома українцям потрібно було вигравати з різницею у два м ячі. «Зоря» розпочала дуже активно. Кочергін майже переграв кіпера іспанців Дієго Лопеса, однак екс-голкіпер «Реалу» зупинив м’яч на самій лінії воріт. В іншому моменті Артем Громов не зміг переграти Лопеса. Великий пресинг «Зорі» на початку гри приносити купу моментів, втім не голоти. Все тієї ж Громов якимось дивом не замкнувши простріл Тимчика, а ЛЄднєв промахнувся на добиванні. І ще просто незліченна кількість моментів, які просто необхідно було реалізовувати. Втім, цього вечора фортуна ніби відвернулася від господарів поля. Перший же удар «Еспаньола», що відбувся аж на 34 хвилині шокував уболівальників. Після подачі з кута Дардера, екс-форвард Донецького «Шахтаря» — Ферейра переграв на другому поверсі Громова і м’яч від штанги залетів у ворота луганчан. «Зоря» не збавила обертів, а навпаки продовжила створювати моменти. Лише під кінець першого тайму, каталонці зуміли перевести гру в більш спокійне русло.

У другій половині гри, українці нарешті, зрівнюють на 54-й хвилині. ЛЄднєв ефектно обіграв захисника, пройшов до штрафної і поцілив точно у ворота – 1:1. І знову, з нічого гості створюють гол. Року розрізним пасом на межі офсайду покаравши господарів за провал у центрі, а Варгас впевнено забивши. Луганчани відігралися. Назарій Русін, який вийшов на заміну на замасі прибравши суперника та пробив у далекої кут, встановивши остаточні – 2:2. У цьому матчі «Зоря» була кращою за суперника по всім показникам. Єдине що, каталонці виявилися більш технічними та майстернішими за наших футболістів. Втім, у чому точно не можна дорікнути «Зорі», так це в бажанні. Незважаючи на примарні шанси луганчан на вихід далі, підопічні Віктора Скрипника підтвердили своє ім’я надане вболівальниками, що вони справжні «мужики». «Зоря» продовжить свій виступ у чемпіонаті України, вже цієї неділі на «Славутич-Арені», луганчани зустрінуться з київським «Динамо».

02.09.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»