У Запоріжжі відбувається міжнародний гандбольний чемпіонат

У палаці спорту «Алюмінбуд» стартував традиційний міжнародний турнір «Бєлікова-Соболевського», де звання чемпіона оскаржують ГК «МОТОР-2 ЗНТУ-ЗАБ», ГК «ПГУ-Картина TV», ГК «Гомель», та ГК «Хапоель». Минулорічні володарі Кубка, запоріжці, підтвердили своє реноме вже у стартовому матчі проти команди Молдови. Підопічні Сергія Серенка очікувано диктували свої правила на майданчику, зокрема ворота гостей розстрілювали Тютюнник, Близнюк, Нававі і Міноцький. До середини тайму, ЗАСівці вже малі перевагу у п’ять м ячів. А від «Картина» дуже багато помилялася у захисті та й у нападі виглядала не надто переконливо. Основну загрозу воротам запоріжців створював – Олександр Лупашко на рахунку якого 9 влучних пострілів з гру. У другій половині зустрічі, команда Сергія Серенка подекуди тримала перевагу в 10 м ячів.

На екваторі іншого тайму, наставник запоріжців випустив на майданчик молодь, які виправдали надану довіру від тренера, лише один новобранець Михайло Будко відбив цілу низку м ячів. Гості як не намагалися чинити опір, та наздогнати суперника не вийшло. Навіть семиметрові не допомогли Молдові наблизитися до ЗАСівців. Фінальна сирена зафіксувала 38:31 на користь ГК «МОТОР-2 ЗНТУ-ЗАС». Про результати наступних ігор в рамках міжнародного турніру «Бєлікова-Соболевського», ми розповімо вам у найближчих випусках.

21.08.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»