У Запоріжжі відбулись змагання з волейболу серед учнів навчальних закладів

Триразові чемпіони обласного етапу спортивних ігор коледжів України з волейболу серед жінок, вкотре підтвердили свій клас і знову завоювали «золоті» нагороди. Студентки ЗІЕІТ впевнено обіграли усіх суперників, одні з яких представниці авіаційного коледжу, що вперше за багато років ввійшла в число призерів і посіла третє місце.

Участь у змаганнях взяли сім команд, щоправда минулорічні володарі срібних нагород — медичний коледж та бронзові призери – гуманітарний коледж ЗНТУ, так і не дійшли до фіналу. Вже вчетверте ніяк не можуть зібрати команду електротехнічного коледжу. Срібло виборола команда Запорізького гідроенергетичного коледжу, яка торік залишилися поза п’ятдесят єдесталом.

27.03.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»