У Запоріжжі проходять змагання з гандболу серед юнаків

Дитяча Ліга з гандболу для юнаків 2002 та третього років народження в самому розпалі. На майданчику СК «МОТОР СІЧ» мірялися силами команди ДЮСШ №3 та «ЗТР». З перших хвилин зустрічі, гості одразу захоплюють ініціативу та практично прошивають оборону господарів. Раз по раз, «ЗТР» розстрілює голкіпера ДЮСШ №3, який відверто був безсилий бодай хоч якось допомогти своїм партнерам. Що там й казати в обороні підопічних Миколи Крохмаля були вагомі прогалини. Такий незадовільний сценарій гри ДЮСШ №3 пояснити легко, адже їх суперники – на порядок доросліше та й досвіду у них набагато більше. Однак, беззаперечним є той факт, що незважаючи на колосальний розрив у рахунку, команда господарів відчайдушно чіплялася за кожен м’яч, намагалася нав’язувати язувати боротьбу і просто так дарувати перемогу «ЗТРу» не збиралася. Та все ж гості, крок за кроком наближалися до своєї мети – «ЗТР» з відривом у + 8 йде на перерву у якості фаворита – 18:24.

Другий тайм не приніс несподіванок. Із останніх сил, ДЮСШ № 3 намагається хоча б не вийти вперед, а скоротити прірву у рахунку. Втім, за стартові 7 хвилин отримує від «ЗТРу» зорепад голів у вигляді 10 влучних пострілів. Господарі ж засмутили воротаря гостей лише двічі. Навіть незліченна кількість семиметрових не врятувала ДЮСШ № 3 від поразки. Фінальна сирена зафіксувала абсолютну перемогу «ЗТР» у першій грі. У другій зустрічі, ДЮСШ № 3 на жаль,також не вдалося обіграти суперників. Хоча відзначимо, що хлопці дали справжній бій «ЗТРу».

26.02.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»