У Запоріжжі пройшов турнір з важкої атлетики серед юніорів

«Показати штанзі хто тут головний» – це спортивне кредо юної Запорізької важко атлетки Валерії Орлової. Дівчина нещодавно привезла додому «бронзу» національної першості серед юнаків та дівчат до 17 років, а на обласних стартах знову піднялася на п’ятому єдестал пошани, щоправда, вже у якості чемпіонки.

На чемпіонат області серед юніорів та молоді, приїхало близько сотні спортсменів, що змагалися за традиційною системою двоборства – ривок та поштовх. Окрім запоріжців, показати свій кращий результат та відібратися на турнір національного рівня, приїхали важкоатлети Бердянська, Кам’янко янкі-Дніпровки, села Преображенки та села Братське. У вечірній програмі змагань виступали хлопці. Зазначимо також, що вже з 25 лютого по 2 березня проходитиме Кубок України, де лідери запорізької важкої атлетики виборюватимуть ліцензію на чемпіонат Європи.

28.02.2019 Копіювання матеріалів можливе тільки з прямимо гіперпосиланням на http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки зі згадуванням в якості першоджерела «Телекомпанія» АЛЕКС «