У Запоріжжі пройшов турнір з боксу серед юних спортсменів

Вони пройшли доволі конкурентній та жорсткій відбір на міський першості. Та саме тут на чемпіонаті області серед спортсменів 2004 року народження малі вірити не лише хто отримає титул найсильнішого, а й хто саме з них боксуватиме за медалі національної першості. Серед таких досвідчених боксерів Айдер Абдураімов, який у своєму активі має срібло та бронзу чемпіонату Європи. Напередодні обласної першості він встиг здобути золото міжнародного турніру у Кирилівці. Не знав проблем із суперником і на цих стартах. Наразі боксер з міста Мелітополь вже подумки готується знову до тривалих зборів та виснажливих поєдинків. Адже мріє цього річ здобувши медаль найвищого ґатунку на змаганнях, довести що він кращих на континенті у своїй ваговій категорії. Торік травма spini стала на заваді. Місце проведення чемпіонату України поки не відомо. Втім вже у листопаді Запоріжжя прийматиме Кубок України з боксу.

26.09.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»