У перший день змагань запорізькі легкоатлети вибороли медалі

У стартовий день змагань національної першості, що наразі триває у Луцьку, запорізькі легкоатлети вибороли три медалі. На дистанції 100 м, чемпіонкою України стала Вікторія Ратнікова. У фінальному забігу на 400 м, бронзу завоювала Катерина Климюк. Анастасія Бризгіна прийшла четвертою. Головним завданням для наших дівчат на цих стартах було підтвердити місце у квартеті національної команди у складі естафети 4х400 на чемпіонат світу в ДОху. Серед чоловіків, за крок до медалей зупинився юний легкоатлет Андрій Васильєв. Він посів на змаганнях 4 місце на 100 метрівці. Олексій Касьянов приміряв бронзову медаль у бігу на 110 м з бар’єр бар’єрами, встановивши кращий результат цього сезону. Втім, після першого виду десятиборства, через проблеми зі здоров ям прийняв рішення припинити виступ на турнірі. Артур Суюнов ставши третім у стрибках у довжину. А в підсумку посів четверте місце у змаганнях десятиборців.

23.08.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»