Серед чемпіонів світу з футболу серед юнаків відзначились і спортсмени із Запоріжжя

Чудовий подарунок для усієї України днями зробила національна збірна команда з футболу серед юнаків до 20 років. Хлопці сенсаційно для усіх стали чемпіонами світу. У фінальній битві за головний трофей мундіалю, українці здобули вольову перемогу над однолітками з Республіки Корея. При чому, що українці пропустили вже на п’ятому ятій хвилині гри – Лі Каньін відзначився з пенальті. Такий холодний душ не поставивши хрест на подальших діях українців, а навпаки, ставши необхідним потрясінням для подальшого успіху. Два м ячі у складі збірної забив форвард київського «Динамо» Владислав Супряга. А буквально за хвилину до закінчення основного часу крапку у матчі поставив ще один вихованець столичного клубу – Георгій Цітаїшвілї.

На шляху до надважливої перемоги у світовій першості, команда Олександра Петракова здобули п’ять перемог, а одна зустріч завершилася в нічию. На груповій стадії, синьо-жовті здолали збірну США 2:1 і Катар 1:0. З Нігерією розіграли «світові» — 1:1. В 1/8 фіналу, українці розгромила Панаму 4:1. На стадії 1/4 з рахунком 1:0 тріумфували над футболістами Колумбії, а у півфіналі над однолітками з Італії. Зазначимо,що до історичного успіху нашої команди доклав зусиль і запорізький спортсмен. У складі національної збірної виступав вихованець ДЮСШ ФК «Металург-Запоріжжя» — Олександр Сафронов. А голкіпер Андрій Лунін, який робив блискучі сейви та був визнаний кращим воротарем юнацького чемпіонату світу, наразі навчається в Університеті «Запорізька політехніка».

19.06.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»