На змаганнях відзначилися запорізькі плавці

У Харкові тривають змагання національної першості з плавання, де виступають 380 спортсменів із 21 області України та міста Києва, команда з Молдови і один спортсмен із Узбекистану. За підсумком першого дня змагань, відзначилися запорізькі плавці. На чемпіонаті України на дистанції 50 м вільним стилем, вихованець «Спартак-КПУ» Сергій Шевцов, ставши першим. Нікіта Коптелов, що представляє ШВСМ, виборов «срібло» на 100-метрівці брасом.

На дистанції 400 м вільним стилем, одразу дві нагороди в скарбничку Запорізької області принесли вихованець ШВСМ Сергій Фролов, який приміряв «золоту» медаль та вихованець «Спартак-КПУ» — Дмитро Омельков, що посів друге місце в єдесталу. На змаганнях національної першості серед молоді, «бронзу» виборов вихованець СК «МОТОР СІЧ» Владислав Латкін на дистанції 50 м вільним стилем. Представник СК «Салют», Максим Овчинніков, на 100-метрівці брасом став іншим. Ще одну бронзову медаль принесла вихованка «Спартак-КПУ», Надія Іванова на дистанції 400 м вільним стилем. Зазначимо, що ці старти є кваліфікаційними для участі у чемпіонаті світу та відбірковим етапом на чемпіонат Європи серед юніорів, чемпіонат світу серед юніорів та Європейський юнацький олімпійський фестиваль.

25.04.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»