На Запоріжжі завершилися юнацькі змагання з гандболу

На базі дитячого оздоровчого комплексу «Маяк» завершилися змагання з гандболу на призи АТ «МОТОР СІЧ» серед юнаків 2004-2005 років народження. За підсумками ігор у підгрупах як і торік на одному майданчику зійшлися «СКА-Мінськ» та «ДЮСШ №3», які впевнено тримали реноме лідера та титул незмінного чемпіона цих гандбольних перегонів протягом чотирьох років. Хоча від стартового свистка статус суперника лише додав впевненості у діях мінчан. Рахунок тримався рівним, явного лідера у першій тридцяти хвилинці не було. Хлопці боролися за кожен м’яч і буквально за хапалися за кожну можливість вивести свою команду вперед. Втім підопічні Сергія Костроми все-таки на характері зуміли зробити доволі комфортне +1, яке збереглося до перерви. 14:15 підсумок першого тайму. У заключній тридцяти хвилинці на майданчику розгорнулися справжні війни. Грали жорстко та жодних компромісів щодо суперника. Запоріжці зуміли невілювати перевагу мінчан, альо хитка нічия потрималася не довго. У гравців ДЮСШ №3 було достатня сил та майстерності, проте гра відверто не клеїлася. Через низку помилок у контратаках гості нарощують відрив. Тепер вже «+3» і визначило долю золотих нагород цього року.

За рахунку 27:31, сенсаційно святкують гравці команди «СКА-Мінськ», які на характері виграли у однієї з кращих українських команд цієї вікової категорії. Команда ДЮСШ №3 поповнює свою колекцію нагород цього року сріблом. Третіми на турнірі фінішували гравці «ЗТР». Також визначили і кращих у ігрових амплуа, де переможці отримали нагороди від АТ «МОТОР СІЧ». Зазначимо, що вже за кілька днів підопічні Миколи Крохмаля відправлять на турнір до Гомеля і цілком ймовірно зіграють вже у Білорусі зі «СКА-Мінськ». Тож чекатимемо на реванш.

21.08.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»