Головні новини

На Дніпропетровщині прогримів потужний вибух: зруйновані кілька будинків

У п’ятницю, 29 березня, в Покровському районі Дніпропетровської області вибухнув приватний будинок.

Інцидент стався в одному з селищ міського типу близько 16:00. Приватний будинок, де знаходився епіцентр вибуху зруйновано повністю, вибухова хвиля пошкодила ще три сусідніх житлових будинки.

За даними поліції, це схоже на вибух побутового газу, проте точна причина події ще встановлюється. Правоохоронці повідомляють, що вибух був без горіння. В результаті інциденту постраждав власник будинку, якого госпіталізували в Покровську лікарню. За попередніми даними, він отримав закриту черепно-мозкову травму, забій головного мозку, термічні опіки. Стан його оцінюється як стабільно важкий.

«>

29.03.2019
21:58
Источник

Click to comment

0 Comments

  1. Olenka Popova

    Мар 4, 2014 at 11:49

    Не можу дивитись на це безчинство. Цей Хорт зі своїми попрічниками хоч щось сам зробити може?! Чи тільки розкрадати чуже? Ці швидкі вже три роки їздять по районах і надають безкоштовну медичну допомогу людям. Скільком вони врятували життя. Чому ніхто про це не пише, а були ж сюжети і по телебаченню і в ЗМІ. Вони їздили навіть у ті віддалені села, де медпункту нема. Також ці швидкі були обладнані УЗД-апаратами і ЕКГ. Ці апарати портативні. Людям було дуже зручно. Так зробив Калетнік як народний депутат від 18-го виборчого округу, бо його виборці скаржились на медичну реформу. Одна бабуся з Іллінецького району сказала, що в район сил нема їхати, та й рейсових автобусів нема, добирайся як хочеш, стій в чергах, плати лікарю за прийом всю пенсію, а тут приїхали у їхнє село, все на місці і безкоштовно. Тепер Хорт, ти подумай що три зробив краще для людей?! Сам нічого не можеш робити, то не заважай нормальним людям

  2. Я

    Мар 4, 2014 at 12:06

    Якщо чесно, я не думаю, що можна було подарувати, а потім забрати — про цей факт вже б не тільки Вінниця-інфо написала, а інші ЗМІ. Машина ж не голка і їх в районах по пальцях можна перерахувати. Те, що машини їздили по селах могуть підтвердити сотні селян.

  3. Влад

    Мар 4, 2014 at 12:06

    Дійсно,Юрію Хорту немає чим зайнятися,то він шукає привід,щоб когось обгадити та заплямувати. Ці машини швидкої медичної допомоги використовувалися для медичних проектів.Жителі населенних пунктів вдячні за це народному обранцю.

  4. сергій васильович

    Мар 4, 2014 at 12:38

    Ці швидкі дійсно рятували людські життя, виявляли хвороби у людей, які не мали змоги пройти обстеження в районні, чи області. А тим, хто їх намагаєтьсся
    викрасти, не відомо для яких цілей — Бог суддя!!!

  5. Віталій Михайлович

    Мар 4, 2014 at 13:20

    так вже прес-служба чітке пояснення дала, крім того аби захотіли заховати, то зняли б надписи…

  6. Іванка

    Мар 4, 2014 at 13:25

    Если наша система здравоохранения просто не в состоянии выполнять свойственные ей функции: больные просто не могут своевременно попасть в больницы, лечить их во многих случаях некому и нечем, то надо сказать большое спасибо людям, которые заботятся о том, чтобы врачи имели всё необходимое для спасения человеческих жизней.

  7. Tobik

    Мар 4, 2014 at 13:46

    Нехай цей Хорт поїздить по селам і попитає людей — чи бували ці машини швидкої допомогу у їхньому селі, чи допомагали вони людям. І тоді він сам переконаєтся що ці автомобілі виконували свою важливу міссію.

  8. Valentina Kotik

    Мар 4, 2014 at 14:05

    Бригади лікарів об`їжджали село за селом, проводячи безкоштовні огляди
    населення. Їх сформували таким чином, аби до складу увійшли кардіолог,
    офтальмолог, ендокринолог, гінеколог, хірург, сімейний лікар і педіатр.
    Забезпечення витратними матеріалами для аналізів і оглядів, а також бензином
    для постійних поїздок взяв на себе Григорій Калетнік. Завдяки цьому лише
    минулого року медично-діагностичний проект двічі побував у кожному, навіть
    найвіддаленішому пункті.Саме у момент чергового перебування машини швидкої у
    селі Костянтинівка стався нещасний випадок. Реанімобіль з бригадою проекту
    прямував до лежачої хворої, аж раптом біля сільського ставка йому назустріч
    вибігли стривожені люди. Вони просили у медиків термінової допомоги, оскільки
    потопельник, якого щойно витягли з води, не подавав ознак життя.З важким
    пацієнтом було проведено увесь комплекс заходів першої невідкладної допомоги, а
    далі бригада прийняла рішення доправити його у Турбівську міську лікарню, адже
    переїзду до Липовця він би просто не витримав. Дорогою до Турбова у
    потопельника ще двічі зупинялося серце та лікарі мужньо і професійно долали ці
    кризові для здоров’я пацієнта моменти.Я сподіваюсь, що люди які викрали ці
    автомобілі повернуть їх на місце, щоб лікарі і надалі могли рятувати людям
    життя!!

  9. Таїса

    Мар 4, 2014 at 15:42

    Цікаво — де був Хорт зі своєю бандою, коли в країні відбувалисся бої з беркутом!? А зараз, коли вже все більш-менш заспокоїлосся, то він корчить із себе робынгуда! Перш ніж чинити такі справи, нехай би поцікавивсся в людей, що це за машини швидкої, і кого вони обслуговували!

  10. Maria Dudnik

    Мар 4, 2014 at 19:30

    Назва статті говорить, що «Вінницька самооборона привезла на Майдан «швидкі» Калетніка». Напевне, вони підуть
    далі за Януковича, бо той крав звичайні шапки, але став президентом.

  11. Maryna

    Мар 4, 2014 at 22:16

    Эти скорые на самом деле очень помогали жителям районов винницкой области на протяжении последних нескольких лет благодаря медицинской программе, которую проводил Г.Калетник.

  12. Ольга

    Мар 4, 2014 at 22:50

    Читаю коментарі компетентних
    людей з приводу роботи «Швидких» протягом останніх двох років і дивуюся. Про те, що ви пишете, не
    знає хіба що той, кого ніколи не цікавило життя Вінниччини, яке висвітлювалося у ЗМІ. Хтось із відомих сказав, що
    найбільше брехні буває під час війни, після полювання і під час виборів. Для
    того, щоб закріпити позиції, нова влада підтримує протизаконні дії вінницької
    самооборони, від якої, як бачите, потрібно оборонятися. Тож не
    пояснюйте нікому нічого, бо це марна трата часу.

  13. олька

    Мар 4, 2014 at 23:14

    Знаю особисто, що вони не гнили, а людям допомагали. А тепер забрали швидкі не в зрозумілому напрямку і залишились люди без лікарів. Адже медичний проект від Калетніка багато в чому допомагав сільській місцевості.

  14. ніна

    Мар 5, 2014 at 12:09

    Вони не гнили,а використовувалися в тому напрямку для чого призначині — возили хворих людей …А зараз більшість лікарень залишились ніщим!

  15. Саня

    Мар 5, 2014 at 13:54

    БРЕХНЯ!!! Швидкі карети не ГНИЛИ без діла, а використовувались для надання медичної допомоги простим людям! Всім відомо, що медицина на селі має колосальний занепад, а Г.Калетнік, як завжди, робив добру справу — допомагав і підтримував людей.

  16. Ксения Кирилова

    Мар 5, 2014 at 14:26

    Шкода, що пенсіонери, життя та здоров’я яких рятували ці машини, не можуть це підтвердити, тому що вони в районах. Проте я б радила журналістам все-таки провести розслідування і поїхати в ці райони.

  17. Валентин

    Мар 6, 2014 at 19:20

    Так, дійсно, ці швидкі працювали в районах Вінниччини. В Літинському районі — точно знаю про це. Навіщо писати неправду?

  18. Sem Smeshna

    Мар 10, 2014 at 16:24

    Добре що хоч хтось задумався про здоров1я своїх громадян,адже ці швидкі врятували не одне життя….нехай вони залишаються на своїх місцях і надалі!

  19. Ірина

    Мар 19, 2014 at 18:33

    «Гнили без діла» — і не соромно писати таке, та ці автомобілі їздили по найвіддаленіших куточках сіл і рятували життя людям, надавали медичну допомогу! Жителі Іллінецького, Липовецького, Немирівського, Оратівського, Погребищенського районів добре знають призначення і діяльність цих машин!