Черговий тріумф запорізьких тхеквондистів

У Люксембурзі на міжнародному рейтинговому турнірі з тхеквондо ВТ, класу G-1 «Luxemburg Open» вихованцям СК «МОТОР СІЧ» вдалося вибороти три нагороди. Медаль найвищого ґатунку у змаганнях кадетів до 33 кг виборов Максим Маненков. У цій же віковій і ваговій групі срібним призером став Микита Шейко. А у змаганнях чоловіків вагової категорії до 54 кг бронзу приміряв Тарас Мальченко. За крок від медалі зупинилися: Дар’я Яковлєва, Жила Євгенія, Олександр Оганов, Ілля Пікуз, які посіли в пам’яті місця у своїх категоріях. Тренуються спортсмени під керівництвом Андрея Яковлєва.

20.06.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»